מה היתרונות של פיצ'ר ה - ""Screen Unlock ?

אין ספק שפתיחת המסך היא האבולוציה הטבעית של הטכנולוגיה הביומטרית (טביעת האבצע). 

אי פעם דמיינתם לעצמכם שיבוא יום, והטכנולוגיה תאפשר את הסתרת החיישן הביומטרי בתוך המסך?  חברים, העתיד כבר כאן. והבשורות הטובות הן, שפיצ'ר פתיחת המסך רק ממשיך להתפתח ולהשתבח.
אנו מאמינים כי פיצ'ר פתיחת המסך של ה6T מציב רף חדש לנוחות ולמהירות ובזכותו  תוכלו לפתוח את המכשיר שלכם בדרך טבעית יותר, נוחה יותר ומהירה יותר.
ובנינו, מעבר לנוחות והמהירות, תסכימו איתנו שפיצ'ר פתיחת המסך - פשוט כל כך מגניב!

פתיחת המסך של ה-OnePlus 6T אינה רק חיישן היי-טק, בזכות השימוש באלגוריתם מתוחכם, אנו יכולים ללמוד יותר על הדרכים שבהם אתם משתמשים ופותחים את נעילת מהמכשיר. למה? בכדי שנוכל להמשיך ולשפר את הפיצ'ר כל הזמן.

ביקשנו מ Yale Liu, מהנדס התוכנה המוכשר ב-OnePlus , להסביר לכם בצורה מפורטת יותר:
"בכל פעם שמשתמש פותח את הנעילה בעזרת טביעת האצבע שלו, החיישן מקליט את האזור של האצבע שלו, כך החיישן מעודכן מראש בתהליך הגדרת טביעת האצבע. המידע שנאסף ע"י החיישן מתווסף ישירות למידע שכבר קיים במכשיר, כך אנו מקבלים תמונה רחבה יותר.
במילים אחרות, בכל פעם שחיישן טביעת האצבע בשימוש, הוא אוסף מידע על טביעת האצבע של המשתמש. זה אומר שככל שתשתמשו בו יותר, עם הזמן, המכשיר יפתח אפילו מהר יותר!
האלגוריתם של החיישן יודע להבחין אם טביעת האצבע של משתמש שונה מבדרך כלל – אם האצבע רטובה או יש חתכים עליה וכו'. במקרים אלו, ברגע שהטלפון הצליח לבצע פתיחה, האלגוריתם מוסיף את המידע החדש למידע הקיים בכדי לשפר את מהירות הפתיחה למקרים כאלו בעתיד."

השתמשו בפתיחת המסך כמו מקצוענים.
בזכות שילוב נכון בין חומרה ותוכנה, פיצ'ר פתיחת המסך קיבל חשיבות עליונה, כזו שמספקת באופן עקבי, אמין ומהיר חוויית משתמש יוצאת דופן.
יחד עם זאת, אפשר לעשות עוד כדי לשפר את החוויה. איך? הכנו לכם מספר טיפים כיצד לשפר את חוויית המשתמש לחוויה אפילו טובה יותר.
OnePlus 6T Screen Unlock

היי חברים
היום נדבר על ""Screen Unlock
אחד הפיצ'רים ה - כ - י מדוברים עד כה של ה- OnePlus 6T.
הפיצ'ר המדהים הזה מאפשר לכם לבטל בבטחה את נעילת המסך במהירות של עד 0.34 שניות!
ביטול נעילת המסך במהירות המטורפת הזו, מתאפשר בזכות החיישן הביומטרי העתידני של OnePlus 6T ,ובמקרה זהו החיישן המהיר ביותר בעולם.
אז איך זה עובד בדיוק? מה היתרונות של פיצ'ר פתיחת המסך?
כל התשובות לשאלות מחכות לכם, ממש כאן.
משימתנו מאז ומתמיד הייתה לחלוק את הטכנולוגיה הכי טובה בעולם, ולכן בחרנו להכניס את נעילת המסך ב- OnePlus 6T, שכן מה יותר הגיוני מלהכניס את הטכנולוגיה המהפכנית ביותר במכשיר הדגל האחרון שלנו.

אז איך חיישן הפתיחה עובד?

מערכת הפתיחה של ה-OnePlus 6T משלבת בין תוכנה וחומרה בכדי להבטיח את שלמות הביצוע בכל שימוש. כאשר משתמש מניח את האצבע שלו על תצוגת החיישן הביומטרי של ה- OnePlus 6T, המערכת שולחת החוצה אור בכדי להאיר את האצבע ובכך מאפשרת לחיישן לראות את טביעת האצבע של המשתמש. במהלך שלבי הבדיקות והטסטים, גילינו כי כאשר יש צורך בזיהויי טביעת האצבע האור הירוק נותן את התוצאות הכי טובות, לכן בחרנו ספציפית בצבע הזה.

הגרפיקה למטה מסבירה איך התוכנה והחומרה של ה- 6T עובדות יחד בכדי להציע חווית פתיחת מסך ייחודית ופורצת דרך.
לסיכום
במאמר הזה עברנו ובדקנו כיצד פיצ'ר נעילת המסך פועל ומה ההיסטוריה העומדת מאחוריו.
עכשיו זה התור שלכם לספר לנו מה אתם חושבים על הפיצ'ר 
""Screen Unlock.

תודה שקראתם, ואל תשכחו - לעולם אל תתפשרו