טכנולוגיה חכמה - הצעד הבא של וואן פלוס 
 

שלום כולם,
 
אני כל כך מתרגש לחלוק את הדבר האחרון כאן ב OnePlus.
 
כאן, תמיד היינו צוות של חולמים, מאוחדים במשימה לחלוק את הטכנולוגיה הטובה ביותר עם העולם.
 
במהלך חמש השנים האחרונות יחד, בנינו שמונה מכשירי דגל בעלי מערכות הפעלה המאומצות על ידי מיליוני משתמשים ברחבי העולם. חמש השנים האחרונות היו גם חקר מתמיד של האופן שבו טכנולוגיה וחדשנות יכולות לשפר את החוויה האנושית באמצעות פשטות, יעילות ופונקציונליות חכמה.

 
במהלך חמש השנים האחרונות, ההתפתחויות והאינטליגנציה המלאכותית הציעו "קאנבס" גדול אפילו עוד יותר לסיעור המוחות - כיצד לשפר את החיים כפי שאנו מכירים אותם?
 בהמשך החיפוש הבלתי פוסק שלנו לשיפור העולם סביבנו, ברצוננו לעשות את הצעד הראשון בבניית חוויה אנושית מחוברת. הרשו לי להסביר.
 
עבור רובנו, ישנם ארבעה סביבות עיקריות שאנו חווים כל יום: הבית, מקום העבודה, הנסיעות, וה"להיות בדרך" .
. הבית -הוא  אולי החוויה הסביבתית החשובה ביותר - ודווקא שם, אנו רק מתחילים ליהנות מהיתרונות של טכנולוגיה חכמה.
 
אנחנו רוצים להביא את סביבת הבית לשלב הבא של הטכנולוגיה החכמה. לשם כך, אנו בונים מוצר פרימיום חדש של OnePlus - מוצר דגל מבחינת עיצוב,איכות התמונה וחוויית השמע.
אנו קוראים לזה: OnePlus TV.
 
אנו מאמינים כי לטלוויזיה שלך יש את הפוטנציאל להיות הרבה יותר מאשר רק מסך בו אתה צופה בתוכניות האהובות עליך.
 
מאז 2013, התמקדנו בבניית הטלפון החכם הטוב ביותר. בתהליך זה, הצוות והקהילה שלנו למדו וצברו כמות עצומה של מידע על תוכנה, חומרה, עיצוב, פיתוח מוצרים וכיום, אנו מספקים את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית. מאמצים אלה - כל אותם לילות ארוכים וסופי שבוע במשרד שהוקרבו על ידי צוות זה, סללו בסיס מצוין שעליו ניתן לבנות את חוויית הטלוויזיה של  OnePlus.
 
לפני השקת OnePlus One, הקהילה שלנו גדלה מכמה עשרות עד עשרות אלפי חברים מרחבי העולם. כולם התאחדו מהאפשרות של בניית מוצר שישנה את חוקי המשחק. כיום, ישנם מעל 5 מיליון חברים בקהילת  OnePlus מ 196 מדינות ואזורים מרחבי העולם. אנו מקווים שכל אחד מכם יוכל להצטרף אלינו שוב בבניית הדבר המיוחד הזה.
 
זהו צעד ענק במסע של OnePlus, אבל כמו כל צעד לאורך הדרך יש אתגר גדול בחציית גבולות חדשים בטכנולוגיה וחדשנות, אבל הגשמה גדולה אפילו יותר היא הפגישה של אנשים ברחבי העולם אשר הושפעו על ידי המוצרים שלנו וממשיכים בכך בכל יום. לחיי הצעד הבא ביחד.
 
לעולם אל תתפשר
פיט.


רוצים לקחת חלק בצעד הזה??
היכנסו לקישור כאן ותוכלו לבחור את השם של מוצר הדגל הבא!